Vďaka profesionálnemu prístupu a kvalite, ktorú ponúkame, rozširujeme našu ponuku o ďalšiu výhodu pre vás a tou je služba "rimmoo cestuje vždy ZDARMA". Nekupujte mačku vo vreci. Vyskúšajte si svoj Rimo vak v pohodlí domova a následne sa na základe osobnej skúsenosti rozhodnite. Súčasťou každého nami zaslaného balíka s rimmoo tovarom je aj spätná doprava zadarmo. Tento benefit je možné využiť aj pri posielaní prípadnej reklamácie.

Vrátenie tovaru je celkom jednoduché. Vyplňte a odošlite elektronický FORMULÁR. Tým nám dáte avízo o prichádzajúcom balíku a dôvode jeho vrátenia. Následne balík pošlite na naše náklady späť. Vo všetkých prípadoch poprosíme o priloženie dokladu o kúpe a to buď formou prílohy, ktorá je súčasťou formulára alebo kópiu dokladu pošlite s rimmoo tovarom v balíku. V prípade reklamácie, alebo ak vraciate tovar do 14 dní, nezabudnite prosím uviesť číslo účtu. Výhoda spiatočnej dopravy zdarma je použiteľná len jeden krát.

Rýchla výmena Rimo vaku.
V prípade, že ste si váš nový rimmoo výrobok zamilovali, ale nevyhovuje vám napríklad farba, využite možnosť výmeny tovaru do 5 dní.
Vrátenie tovaru do 14 dní.
Rimmoo tovar nám môžete bez udania dôvodu vrátiť a môžete tak urobiť do 14 dní od jeho prevzatia.
Reklamácia tovaru.
Reklamácie vybavujeme podľa platného reklamačného poriadku spoločnosti  hneď alebo v zložitejších prípadoch do 30 dní od začatia reklamačného konania. Viac info v obchodných podmienkach.
Kvalita vášho Rimo vaku.
Ak si myslíte, že váš tovar je chybný, poškodený alebo nezodpovedá popisu na našich webových stránkach, prosím vyplňte náš formulár a odošlite nám ho. Prípadne nás kontaktujte na +421 918 888 996 
Vrátenie peňazí za objednávku - vrátenie do 14-tich dní.
Peniaze za tovar Vám obratom pošleme na vami uvedený účet  ihneď po doručení vráteného tovaru k nám.
Vrátenie peňazí za objednávku – reklamácia.
Pokiaľ bude reklamácia uznaná a spôsob, akým bude doriešená je vrátenie peňazí, tie Vám budú zaslané ihneď po ukončení reklamačného konania na vami uvedený účet.

Vrátenie/Reklamácia tovaru

Reklamácie budú posúdené spoločnosťou LEADE s.r.o. a vybavené v zmysle zákona o ochrane spotrebiteľa číslo 250/2007 Zb. v súlade s reklamačným poriadkom spoločnosti.

Obýčajný
sedací vak
Vyrábame na Slovensku
Garancia 3 ročnej záruky
Možnosť zdarma vrátiť do 14 dní
Všetok tovar máme skladom
Dodanie zdarma do 48 hodín
Unikátny moderný dizajn
Držia tvar ako kreslo
Luxusné poťahové látky
Vodeodolné látky do exteriéru
Vysoká odolnosť - dvojitý šev
Jednoduché čistenie, ľahká manipulácia
Bezpečné a zdravé sedenie
Náhradné poťahy za skvelé ceny
Široký výber taburetiek k vakom
Vhodné aj pre domácich miláčikov