Rebrík na 3 spôsoby


Rebrík na 3 spôsoby

Stačí zájsť na chalupu alebo zavítať za starými rodičmi, a určite u nich nájdete drevený rebrík, ktorý už len zapadá prachom. Pozor, nevyhadzujte ho, ale zrenovujte. Ukážeme vám pár spôsobov, ako s ním naložiť a premeniť ho na moderný a funkčný nábytok.

 

Viac menej je rebrík vnímaný ako praktický pomocník v domácnosti, vďaka ktorému sa dostaneme aj na nedosiahnuteľné miesta. No nemusíme mu pripisovať len jednu funkciu. Skúste sa naňho pozrieť viacerými uhlami pohľadu.

 

Kde by ste ho uložili? V kuchyni, v spálni alebo v kúpeľni?

 

Svetelná dekorácia

Koho by napadlo vešať rebrík na strop? No, niektorých dizajnérov to predsa len napadlo. Takéto krásne osvetlenie sa bude skvele vynímať v chodbe, obývačke, alebo dokonca aj v jedálni nad kuchynským stolom.

 

Rebrík ošetrite náterom a uchopte ho o strop lanami alebo reťazou. Potom naň rozvešajte žiarovky a iné dekorácie. Napríklad na jar ho môžete doplniť baburiatkami, cez zimu o papierovými vločkami alebo počas jesene halúzkami so sušenými listami.

 

Za pár minút. resp. hodín môžete oživiť byt s krásnou dekoráciou.

 

Rebríkový pracovný kút

 

Pokiaľ sa vám zvýšil počet rebríkov, môžete ich spojiť do jedného kusu nábytku a vytvoriť moderný pracovný kútik s úložným priestorom. Na každom schode rebríka potom môžete vytvoriť police a s jednou dlhou doskou docielite pracovný priestor.

 

V závislosti od použitej dosky, políc a rebríka, musíte dávať pozor na nosnosť celej konštrukcie. Nieže sa vám to raz zosype ako dom z kariet.

 

Vešiakový rebrík alebo nemý sluha

 

Vyberte si miesto, kde vám chýba úložný priestor. Najviac tento kúsok využijete v kúpeľni ako odkladací priestor na uteráky, v chodbe na kabáty alebo v spálni na svoje oblečenie.

 

Opracujte a farebne upravte rebrík, aby Vám zapadol do interiéru. Môžete ho zavesiť horizontálne na stenu pomocou konzol na uchytenie. Alebo ho jednoducho vertikálne položte na zem a oprite o stenu. Odkladací priestor je hotoví. 

Mon, September 12 2016

Andrea Kukučiarová

0 Komentár

Súvisiace produkty

Komentár (0)

Obýčajný
sedací vak
Vyrábame na Slovensku
Garancia 3 ročnej záruky
Možnosť zdarma vrátiť do 14 dní
Všetok tovar máme skladom
Dodanie zdarma do 48 hodín
Unikátny moderný dizajn
Držia tvar ako kreslo
Luxusné poťahové látky
Vodeodolné látky do exteriéru
Vysoká odolnosť - dvojitý šev
Jednoduché čistenie, ľahká manipulácia
Bezpečné a zdravé sedenie
Náhradné poťahy za skvelé ceny
Široký výber taburetiek k vakom
Vhodné aj pre domácich miláčikov