Doprajte si každý deň dovolenkovú atmosféru


Doprajte si každý deň dovolenkovú atmosféru

Nedávno som prechádzala bratislavskou uličkou a na rohu som narazila na netradičnú reštauráciu. V momente som sa ocitla na Santorini, v reštaurácii gréckeho charakteru. Hneď pri vstupe ma ovalil pocit ako na dovolenke. A tak ma napadlo, čo keby sme si tento pocit mohli preniesť aj k sebe domov?

 

Grécky štýl bývania je veľmi populárny, pravdupovediac najmä v prímorských krajinách a dovolenkových destináciách, no nájdeme ich aj v mestských oblastiach. Dominujúcim prvkom gréckeho štýlu je pravá grécka modrá farba. Najlepšie by sme ju opísali ako oslnivú modrú farbu, ktorá opisuje farbu číreho mora a oblohy.

Cesta ku gréckemu štýlu je veľmi jednoduchá. V tomto štýle sa neuznávajú tapety, ani farebné steny. Pri maľovaní vám postačí jasne biela stena. Napriek sterilnému vzhľadu biela farba rozšíri priestor a na oživenie interiéru vám postačí už len vyhranie sa s dekoráciami.

 

Podlaha by mala byť autentická, aby sa zachoval grécky ráz. Najlepšie je použiť keramickú podlahu, ktorá v teplých dňoch dodá osviežujúci pocit.

 

Doplnky sú srdcom bytu. Pri ich výbere sa musíte pridržiavať určitého farebného tónu. Základ tvoria kombinácie farieb biela a modrá. Môžete použiť tiež krémovú, béžovú farbu alebo olivovo-zelenú farbu.

 

Vyhrajte sa vo svojom interiéry s farbami gréckej palety a po celý rok budete cítiť blízkosť mora. 

Sat, July 2 2016

Andrea Kukučiarová

0 Komentár

Súvisiace produkty

Komentár (0)

Obýčajný
sedací vak
Vyrábame na Slovensku
Garancia 3 ročnej záruky
Možnosť zdarma vrátiť do 14 dní
Všetok tovar máme skladom
Dodanie zdarma do 48 hodín
Unikátny moderný dizajn
Držia tvar ako kreslo
Luxusné poťahové látky
Vodeodolné látky do exteriéru
Vysoká odolnosť - dvojitý šev
Jednoduché čistenie, ľahká manipulácia
Bezpečné a zdravé sedenie
Náhradné poťahy za skvelé ceny
Široký výber taburetiek k vakom
Vhodné aj pre domácich miláčikov