Rimmoo drží tvar


Rimmoo drží tvar

Veľa ľudí si pod sedacím vakom predstaví len beztvaré vrece naplnené polystyrénovými guličkami, ktoré je pohodené v strede miestnosti. Je to naozaj jediná možnosť výberu sedacieho vaku? Určite NIE.

 

My vytvárame vaky, ktoré držia tvar. Sú to tzv. sedacie kreslá a taburetky, ktoré spĺňajú funkciu bežného nábytku. Ich jedinečnosťou je to, že sú to stále klasické sedacie vaky, pri čom vyzerajú výnimočne, moderne a esteticky. Dokážu dotvoriť každý priestor s vynaložením minimálneho rozpočtu a námahy.

 

Čo sa skrýva za ich dokonalým tvarom?

 

Takéto sedacie vaky sa zhotovujú s vnútornou výstužou resp. konštrukciou. Tie zabezpečia, aby sa vak nedeformoval a neklesal. Vďaka tomu bude vždy úchvatný a vzpriamený. V podstate, môžeme povedať, že len v pozore čaká na to, kedy si doňho sadnete.

 

Pokiaľ máte starosť o výplň, že vás bude tlačiť, nemáte sa čoho báť. Výplň je obklopená guličkami, takže sa cítite ako na obláčiku. Kľudne v ňom môžete relaxovať, spať, čítať knihu, jesť, v podstate čokoľvek, na čo si len zmyslíte bez toho, aby ste neustále naprávali tvar vaku.

 

Dnes sa tieto sedacie vaky využívajú najmä ako náhrada obývacích súprav, kresiel a taburetiek. Nie sú ťažké, ani robustné. Môžete ich jednoducho a bez námahy presúvať po celom byte ako sa vám páči. 

Fri, March 4 2016

Andrea Kukučiarová

0 Komentár

Súvisiace produkty

Komentár (0)

Obýčajný
sedací vak
Vyrábame na Slovensku
Garancia 3 ročnej záruky
Možnosť zdarma vrátiť do 14 dní
Všetok tovar máme skladom
Dodanie zdarma do 48 hodín
Unikátny moderný dizajn
Držia tvar ako kreslo
Luxusné poťahové látky
Vodeodolné látky do exteriéru
Vysoká odolnosť - dvojitý šev
Jednoduché čistenie, ľahká manipulácia
Bezpečné a zdravé sedenie
Náhradné poťahy za skvelé ceny
Široký výber taburetiek k vakom
Vhodné aj pre domácich miláčikov