• Drží tvar
 • Vyrobené na Slovensku

  Značka rimmoo úspešne prezentuje súčasný slovenský výrobok. Samotná výroba a sklad rimovakov sa nachádza v meste pod Zoborom. Odtiaľto vybavujeme a rozposielame všetky vaše objednávky v rámci celej Európy.
 • Možnosť vrátenia do 14 dní

  V prípade, že sa rozhodnete tovar vrátiť, môžete tak urobiť kedykoľvek do 14 dní od prebratia tovaru. Peniaze za tovar Vám obratom pošleme na vami uvedený účet, ihneď po doručení vráteného tovaru k nám. Využite možnosť vyplnenia FORMULÁRU na vrátenie tovaru.
 • Garancia 3 ročnej záruky 

  Vďaka vlastnej výrobe vieme vždy dohliadať na precízne vypracovanie výrobkov a dôkladné šitie. Nebojíme sa experimentovať a prinášať stále niečo nové. Kvalita našich sedacích vakov je potvrdená pozitívnymi reakciami od vás, čo si nesmierne vážime. Preto Vám môžme ponúknuť 3 ROČNÚ ZÁRUKU NA VÝROBU RIMOVAKU.
 • Cestuje rýchlo a zadarmo

  Váš vysnívaný vak vám vieme doručiť nielen rýchlo, ale aj zadarmo. Snažíme sa byť transparentní a žiadne ďalšie položky vás už na konci objednávky nezaťažia. Vašu objednávku zaevidovanú do 12-tej hodiny spravidla doručíme do 24 hodín, inak do 48 hodín. Zákazková výroba sa rieši individuálne a s osobným prístupom.
 • Jednoducho ľahký

  Chyťte svoj exteriérový vak a preneste ho do interiéru. Budete prekvapení nie len jeho ľahkosťou ale aj možnosťami využitia. A teraz vám už nič nebráni, brať si ho zo sebou všade, kde si chcete urobiť pohodlie. Myslíme naozaj všade ;)
 • Moderný dizajn

  Povýšili sme sedacie vaky na sedacie kreslá. Zhmotnili sme naše vízie a sny a vytvorili moderné, plne funkčné a štýlové kolekcie sedacích vakov, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.
 • Vždy skladom

  Snažíme sa optimalizovať výrobu, následne cenu a samozrejme aj skladové zásoby. Priestoru nikdy nie je dosť. Je pre nás dôležité vybaviť vašu objednávku v čo najkratšom čase a preto máme všetky prezentované produkty v určitom množstve vždy skladom. Kliknite na výrobok a dostupné množstvo máte online.
 • Jednoduché čistenie

  Pri výbere našich látok sa našich dodávateľov vždy pýtame „... čistí sa ľahko?“ a preto si pri pravidelnej starostlivosti o rimovak vystačíte s vysávačom alebo mokrou hubkou. Látky sú priedušné, čo zaručuje ich dokonalé vyschnutie. Koniec koncov majú všetky naše výrobky štítok so symbolmi pre konkrétnu údržbu a ošetrovanie.
 • Drží tvar

  Rôzne sedacie vaky a tvary, rôzne rimmoo. Dôraz kladieme hlavne na tvarované rimovaky, tie sú od začiatku stelesnením filozofie našej značky. Dokážu nahradiť bežné sedacie súpravy a pritom výnimočne vyzerať. Keď však máte chuť na jednoduchý vankúš, alebo napríklad taburetku do kúpeľne stačí si len vybrať.
 • Odolné látky

  Veľký dôraz kladieme na výber kvalitných poťahových látok, ktoré ďalej farebne ladíme a prispôsobujeme najnovším trendom. Samostatnou kapitolou sú látky určené pre exteriérové rimovaky. Priedušnosťou, stálofarebnosťou, vodeodolnosťou a protipesňovou úpravou zabezpečujú naozaj vysoký štandard pre vás.
 • Do haly aj ku bazénu

  Krásna a farebne hravá exteriérová línia rimovakov nie je určená len na terasu, či k bazénu. Po skončení letnej sezóny sa tieto sedacie vaky môžu vynímať aj vo vašej hale alebo obývačke. Buďte IN fantázii sa medze nekladú.
 • Bezpečnosť a zdravie

  Všetky výrobky sú naplnené zdraviu nezávadnými polystyrénovými gulôčkami. Náplň je viacnásobne zabezpečená proti nežiadúcemu otvoreniu a prípadnému vysypaniu – safety first. Rimovaky sa pri sedení anatomicky vytvarujú a prispôsobia vášmu telu, čím vám dávajú dokonalú oporu a Vy sedíte naozaj zdravo.

Obýčajný
sedací vak
Vyrábame na Slovensku
Garancia 3 ročnej záruky
Možnosť zdarma vrátiť do 14 dní
Všetok tovar máme skladom
Dodanie zdarma do 48 hodín
Unikátny moderný dizajn
Držia tvar ako kreslo
Luxusné poťahové látky
Vodeodolné látky do exteriéru
Vysoká odolnosť - dvojitý šev
Jednoduché čistenie, ľahká manipulácia
Bezpečné a zdravé sedenie
Náhradné poťahy za skvelé ceny
Široký výber taburetiek k vakom
Vhodné aj pre domácich miláčikov