rimmoo VŽDY cestuje ZADARMO

  (tam aj späť)

Nekupujte mačku vo vreci. Vyskúšajte si svoj Rimo vak v pohodlí domova a následne sa na základe osobnej skúsenosti rozhodnite.  Môžete tak urobiť prostredníctvom služby rimmoo cestuje VŽDY zadarmo. Vďaka nášmu nadšeniu pre vec a vďaka kvalite, ktorú ponúkame a za ktorou si stojíme, Vám chceme týmto spôsobom sprostredkovať zážitok s používania Rimo vakov priamo u Vás doma, v destských izbách, obývačkách alebo na terasách.

Súčasťou každého nami zaslaného balíka s rimmoo tovarom je aj takzvaná vratka so spätnou dopravou zadarmo. Tento benefit je možné využiť  len raz v rámci jedného nákupu a vzťahuje sa na všetky druhy spätných zásielok,  vrátane reklamácie.

Využite túto výhodu vo svoj prospech a my vám sľubujeme, že budete spokojní :).

Vrátenie tovaru je celkom jednoduché. Vyplňte a odošlite elektronický FORMULÁR. Tým nám dáte avízo o prichádzajúcom balíku a dôvode jeho vrátenia. Následne balík pošlite na naše náklady späť riadne zabalený, v prípade vrátenia tovaru do 14 dní nepoškodený a v pôvodnom balení.  Vo všetkých prípadoch poprosíme o priloženie dokladu o kúpe a to buď formou prílohy, ktorá je súčasťou formulára alebo kópiu dokladu pošlite s rimmoo tovarom v balíku. 


Obýčajný
sedací vak
Vyrábame na Slovensku
Garancia 3 ročnej záruky
Možnosť zdarma vrátiť do 14 dní
Všetok tovar máme skladom
Dodanie zdarma do 48 hodín
Unikátny moderný dizajn
Držia tvar ako kreslo
Luxusné poťahové látky
Vodeodolné látky do exteriéru
Vysoká odolnosť - dvojitý šev
Jednoduché čistenie, ľahká manipulácia
Bezpečné a zdravé sedenie
Náhradné poťahy za skvelé ceny
Široký výber taburetiek k vakom
Vhodné aj pre domácich miláčikov