DODANIE TOVARU

Kontakt 
obchod@rimmoo.sk 
+421 918 888 996

K preprave našich výrobkov využívame kuriérsku službu, a preto vám váš tovar bude doručený do vlastných rúk na vami uvedenú adresu. Pre všetky tovary platí, že objednávky budú vyexpedované z nášho skladu nasledujúci deň od zaevidovania objednávky (zaevidovanie objednávky je závislé na spôsobe platby). Kuriérska služba je rovnako rýchla, kedy po vyzdvihnutí tovaru z nášho skladu bude nasledujúci deň zásielka doručovaná kuriérom. V prípade, že vás kuriér nezastihne, spojí sa s vami telefonicky na číslo, ktoré ste uviedli v objednávke a dohodne si najvhodnejší termín dodania tovaru. Druhý aj tretí pokus o doručenie kuriérom je zahrnutý v cene dopravy. Tovar je kuriérom bežne doručovanýv pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hod.

V prípade, že si zvolíte spôsob platby:

Dobierka – vaša objednávka bude zaevidovaná, bude vám tovar dodaný minimálne za 2 dni až maximálne po tretí pokus o doručenie kuriérom. V prípade, že sa s vami telefonicky skontaktoval, bude vám objednávka doručená v náhradnom (druhom/treťom pokuse doručenia) termíne, ktorý ste si s kuriérom osobne dohodli.

Bankový prevod alebo vklad na účet (platba vopred) – bude vaša objednávka potvrdená a následne vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v Tatrabanke a.s.. Po prijatí platby (budete informovaný o prijatí platby) bude vaša objednávka zaevidovaná. Tovar vám bude následne dodaný minimálne za 2 dni až maximálne po tretí pokus o doručenie kuriérom. V prípade, že sa s vami telefonicky skontaktoval, bude vám objednávka doručená v náhradnom (druhom/treťom pokuse doručenia) termíne, ktorý ste si s kuriérom osobne dohodli.

Platba na faktúru so splatnosťou – vám bude tovar dodaný podľa vopred dohodnutých podmienok.

Platobné karty – vaša transakcia bude autorizovaná, platba prebehne okamžite. Následne budete informovaný o zaevidovaní vašej objednávky. Tovar vám bude následne dodaný minimálne za 2 dni až maximálne po tretí pokus o doručenie kuriérom, v prípade, že vás ani telefonicky nedokázal skontaktovať. V prípade, že sa s vami telefonicky skontaktoval, bude vám objednávka doručená v náhradnom (druhom/treťom pokuse doručenia) termíne, ktorý ste si s kuriérom osobne dohodli.

V prípade, že objednaný tovar kvôli nepredvídaným okolnostiam na sklade nemáme, budete okamžite telefonicky kontaktovaní a oznámime vám najbližší možný termín dodania alebo navrhneme vhodnú alternatívu.


Obýčajný
sedací vak
Vyrábame na Slovensku
Garancia 3 ročnej záruky
Možnosť zdarma vrátiť do 14 dní
Všetok tovar máme skladom
Dodanie zdarma do 48 hodín
Unikátny moderný dizajn
Držia tvar ako kreslo
Luxusné poťahové látky
Vodeodolné látky do exteriéru
Vysoká odolnosť - dvojitý šev
Jednoduché čistenie, ľahká manipulácia
Bezpečné a zdravé sedenie
Náhradné poťahy za skvelé ceny
Široký výber taburetiek k vakom
Vhodné aj pre domácich miláčikov